Náplň kurzu vytvoříme podle Vašich potřeb. Zohledníme při tom jazykovou úroveň i Vaše cíle - kurz se uzpůsobí Vám. Při výuce klademe důraz na konverzaci - více než 60 % lekce mluví student. Gramatiku si osvojíte přirozeně během výuky a v souvislostech. Lekce jsou vedeny převážně rodilým mluvčím v cílovém jazyce. Přirozeně tak, jak jste se učili svůj rodný jazyk.

Individuální jazykové kurzy pro dospělé

Nejefektivnější způsob, jak se co nejrychleji naučit cizí jazyk, je individuální výuka jazyka s rodilým mluvčím.

Pomáháme ambiciózním studentům a dospělým mluvit plynule, přemýšlet v cizím jazyce a získat sebevědomí při každodenním používání jazyka. Chcete-li získat lepší práci, nebo samostatně cestovat - tento kurz je to pravé pro Vás. Vaše pokroky budou rychlejší, než u skupinové výuky.

Naše kurzy jsou zaměřené na zvýšení úrovně mluvení, porozumění a komunikace v cizím jazyce. Získáte sebevědomí ve vyjadřování, naučíte se spoustu nových slov a budete volně komunikovat v jakékoli situaci ve Vašem životě.

Učíme jazyky komplexně, a to včetně kulturních odlišností a zajímavostí dané země. Díky tomu budete připraveni na reálné situace.

Co nabízíme?

Individuální jazykové kurzy

Angličtina • Němčina  • Španělština • Czech for foreigners (Čeština pro cizince) • Polština • Čeština • Ruština • Korejština • Japonština • Čínština 


Online jazykové kurzy

Všechny naše kurzy můžete absolvovat také online s rodilým mluvčím. Někteří naši lektoři žijí trvale ve Velké Británii, dále také v Polsku, Rakousku, Španělsku a dalších zemích. Studium tak můžete absolvovat jak u nás, tak i v cílové zemi. 

Firemní skupinové a individuální kurzy

Firemní kurzy můžete absolvovat jak v našich učebnách, tak i na místě Vašeho zaměstnání. Rádi přijedeme předvést ukázkovou hodinu k Vám do firmy, nebo jednoduše přijmeme Vaše zaměstnance na kurzy v našich prostorech. 

Intenzivní příprava k maturitě 2023

Intenzivní a individuální příprava s týmem zkušených lektorů. Lektoři nejprve doplní základy z minulých let, a poté procvičí  látku. Dále doplníte přípravu na maturitní zkoušky našimi maturitami nanečisto, které simulují autentický průběh reálné zkoušky. 

Kurzy pro seniory

Senioři se učí anglicky a německy. A baví je to. Kurzy pro seniory zpestřují už desátým rokem nabídku jazykového vzdělávání v naší škole. 

Kurzy jsou zaměřené na studenty po padesátce, a tomu je přizpůsobena i náplň výuky.  Lekce zpestřuje i promítání fotografií, které studenti pořídili na cestách. Nechybí ani písničky, ukázky z filmů, videorecepty a další.

Individuální jazykové kurzy pro maminky/tatínky s dětmi

Nově nabízíme individuální kurzy jazyka pro rodiče na mateřské dovolené. Nemusíte zajištovat hlídání, jen své dítě vezměte s sebou. Naše kurzy jsou pro všechny, kteří se chtějí cítit v jazyce sebevědomě, naučit se mluvit o obecných tématech, či přečíst jednoduchý text. Domluva na lekce je zcela individuální dle časových možností Vás, miminka a Vašeho lektora.

Vyzkoušejte zkušební lekci zdarma.

Napište nám, zeptejte se na cokoli, nebo si objednejte ukázkové setkání zdarma.

Přihlašovací formulář:

U nás se budete cítit jako doma.