Centrum je otevřené pro děti od 2 let. 

Vzdělávat se mohou jak samotní rodiče, tak děti v malých skupinkách. Organizujeme vzdělávací kurzy pro mámy  společně s dětma. Workshopy a setkávaní tvoříme společně s vámi - sledujte naše aktuality, máme tu pořád něco nového. Rádi Vás poznáme a zjistíme co Vás zajímá.

Co nabízíme?

Domácí vzdělávání - DomŠkola 

Představte si výuku, která je přesně přizpůsobena potřebám vašeho dítěte, s lektorem, se kterým si perfektně rozumí a učí se podle svého tempa přesně to, co zrovna potřebuje.

Lektoři vedou základní předměty pro děti od 1. - 3. třídy a 4. - 6. třídy. 

Individuální jazykové kurzy

Výuka trvá 45 minut. Děti se naprosto přirozeným způsobem seznamují s jazykem.

Tímto způsobem získávají pozitivní vztah k mluvení, zbavují se již v rané životní fázi ostychu a připravují se tak na pokračování výuky na dalších stupních. 

První setkání na zkoušku je vždy zdarma.

Online jazykové kurzy

Nabízíme doučování on-line. Po každé lekci Vám na e-mail zašleme zprávu o průběhu lekce, probrané látce a hodnocení. Lekce jsou dostupné kdekoliv v ČR i v zahraničí plus časová flexibilita (zejména místa a času), pohodlí vašeho domova, individuální přístup a úspora času.

Doučování
školních předmětů

Má dítě problém s předmětem, který je vyučován v rámci klasické školní docházky? V rámci našich lekcí si děláme průzkumy a když se dětí ptáme jaké předměty mají rády, nemluví o předmětech, ale o známkách, učitelích, spolužácích a emocích. Pokud chcete, aby se zlepšily nejenom známky, ale i vztah k vyučovanému předmětu, zavolejte nám :)

Příprava
k přijímacím zkouškám

Připravit se na gymnázium nebo střední školu vyžaduje svůj čas a každé dítě k tomuto bodu směřuje několik let. 

K nejdůležitějším vecem u studia patří: vnitřní motivace, schopnost využít tlak ve svůj prospěch, podpora, nase duvera ze to zvladne a otevřený prostor k vyjádření emocí.

Nápravy řeči - logohrátky

Český Krumlov

Délka: blok 10 individuálních lekcí (30 minut)

Vhodné pro děti: od 3 let (MŠ) 

Kroužek logopedických cvičení je zaměřen především na procvičování správné výslovnosti a celkové zlepšení vyjadřovacích schopností dětí. Kromě toho pomáhá dětem rozšiřovat slovní zásobu, podporuje jejich sluchové vnímání, zrakovou orientaci a sluchovou a zrakovou paměť.  

Český Krumlov úterý 16.30 - 17.15hod 

Český Krumlov středa 15.30-16.15hod

Mám zájem o

U nás se bude cítit jako doma