Centrum je otevřené pro děti od 2 let. 

Vzdělávat se mohou jak samotní rodiče, tak děti v malých skupinkách. Organizujeme vzdělávací kurzy pro maminky  společně s dětmi. Workshopy a setkávaní tvoříme společně s Vámi - sledujte naše aktuality, máme tu pořád něco nového. Rádi Vás poznáme a zjistíme, co Vás zajímá.

Co nabízíme?

Domácí vzdělávání - DomŠkola 

Představte si výuku, která je přesně přizpůsobena potřebám Vašeho dítěte, a to s lektorem, se kterým si perfektně rozumí a učí se podle svého tempa přesně to, co zrovna potřebuje.

Lektoři vedou základní předměty pro děti od 1. do 3. třídy a od 4. do 6. třídy. 

Individuální jazykové kurzy

Výuka trvá 45 minut. Děti se naprosto přirozeným způsobem seznamují s jazykem. 

Tímto způsobem získávají pozitivní vztah k mluvení, zbavují se již v rané fázi života ostychu, a tím se připravují na pokračování a prohlubování výuky na dalších stupních. 

První setkání na zkoušku je vždy zdarma.

Online jazykové kurzy

Nabízíme i výuku on-line. Po každé lekci Vám na e-mail, nebo do programu Classroom zašleme zprávu o průběhu lekce, probrané látce a případně i hodnocení. 

Lekce jsou dostupné kdekoliv v České republice i v zahraničí. Velkou výhodou těchto kurzů je časová flexibilita a výuka v pohodlí Vašeho domova, individuální přístup, úspora času.

Doučování
školních předmětů

Má Vaše dítě problém s předmětem, který je vyučován v rámci klasické školní docházky? 

Součástí našich lekcí jsou průzkumy. Když se dětí ptáme, jaké předměty mají rády, nemluví o předmětech, ale především o známkách, učitelích, spolužácích a emocích. Pokud chcete, aby se zlepšily nejenom známky, ale i vztah k vyučovanému předmětu, zavolejte nám.

Přípravný kurz k maturitě

Nabízíme individuální kurzy českého jazyka pro všechny maturanty, kteří se potřebují připravit k maturitní zkoušce, zopakovat si své dosavadní znalosti a zlepšit se ve všem, co u maturity potřebují.

V každém bloku dostanete výukový materiál a domácí úkoly, aby byla příprava systematická a maximálně efektivní. Součástí výuky je tréninková ústní zkouška, psaní slohu, opakování literatury a vysvětlování principu didaktických testů.


Náprava řeči - logohrátky

Český Krumlov

Délka: blok 10 individuálních lekcí (30 minut)

Vhodné pro děti: od 3 let (MŠ) 

Kroužek logopedických cvičení je zaměřen především na procvičování správné výslovnosti a celkové zlepšení vyjadřovacích schopností dětí. Kromě toho pomáhá dětem rozšiřovat slovní zásobu, podporuje jejich sluchové vnímání, zrakovou orientaci, sluchovou a zrakovou paměť.  

Přihlašovací formulář

U nás se bude Vaše dítě cítit jako doma.